Xiaomi Bluetooth Audio Receiver White

SWS472836

Více informací

Xiaomi přichází s dalším zajímavou věcičkou nesoucí označení Bluetooth Audio Receiver.
Jedná se o technologie, která přehrává hudbu, ať už z mp3 přehrávače, IPodu, IPhonu nebo prostě jen z nějakého mobilního telefonu, bezdrátově. K čemu je to dobré? Díky Xiaomi Mi Bluetooth Audio Receiveru můžete poslouchat hudbu z mobilu, aniž byste do něj museli zapojit sluchátka.
Sluchátka tak snadno pomocí 3,5mm Jack konektoru zapojíte do zařízení. Zařízení lze spárovat až se dvěma zařízeními, ale aktivní je vždy jen jedno, tzn. že pokud si spárujete Váš IPod a mobilní telefon, můžete pak mezi nimi jednoduše přepínat.
Xiaomi Audio Receiver je velmi malý, o minimáních rozměrech, a tak jej pohodlně můžete nosit všude s sebou. Co se týče sportovních aktivit nebude vám překážet obrovský smartphone např. při běhání, posílování a jiným druhů cvičení. Xiaomi Mi Bluetooth Audio Receiver má šikovný klips, díky kterému si ho jednodušete připnete za tričko či opasek.
Tento Audio příjimač od Xiaomi využívá technologii Bluetooth 4.2. Ta umožňuje propojení se všemi mobilními zařízeními, které tuto verzi Bt 4.2 podporují. Přenos je velmi kvalitní a dosah je až 10 m.
Mi Bluetooth Audio Receiver má malou integrovanou baterii, dle prodejce vydrží až 4-5 hodin poslechu. Poté lze zařízení snadno připojit pomocí microUSB kabelu a dobít.
Xiaomi Bluetooth Audio Receiver White

Tento produkt již není na skladě. Pro více informací o dostupnosti nás prosím kontaktujte.

596 KčNaše cena s DPH:

493 KčCena bez DPH:

Včetně 3 Kč Eko daň

Rodinná firma s osobním přístupem
Rozumíme tomu, co děláme
Kamenná prodejna
 23 let zkušeností v oboru
Montujeme volně stojící i vestavné spotřebiče
3P - Poradíme, přivezeme, připojíme