Wacom Bamboo Stylus solo4 black

SWS2060143

Více informací

Bamboo Solo - Navigujte a pište plynule na dotykové obrazovce
Bamboo Solo je základní stylus, který vám umožnuje snadno poklepávat, psát nebo kreslit na dotykové obrazovce. Vymenitelný hrot z uhlíkových vláken umožnuje navigovat a psát snadno a presne na vašem tabletu, chytrém telefonu nebo pocítaci s dotykovou obrazovkou.

Ergonomický, dobre vyvážený
Bamboo Solo má ergonomický, perfektne vyvážený trojhranný design, který kombinuje funkcnost s moderním stylem. Má na dotyk mekký povrch a prichází ve ctyrech barevných provedeních: cerné, bílé, modré a cervené barve. Bamboo Solo se pohodlne drží a nabízí autenticnost skutecného pera.

Hladký, trvanlivý a zabezpecený
Pro hladký výkon a dlouhotrvající odolnost je Bamboo Solo vyrobený z velmi kvalitních materiálu, a je vybavený vymenitelným hrotem z uhlíkových vláken, což ješte více prodlužuje životnost stylusu. Pripevnete stylus ve vaší kapse, kabelce nebo na obalu vašeho tabletu pomocí optimalizované klipsny na stylusu.

Ukládejte, tvarujte a sdílejte své nápady
Bamboo Solo je kompatibilní s iOS, Android a Windows dotykovými zarízeními. Stáhnete si aplikaci Bamboo Paper, ve které mužete jednoduše delat poznámky a skicovat. Služba Inkspace vám umožní snadno a rychle ukládat, upravovat a sdílet vaše nápady. A na Wacom Marketplace najdete mnoho dalších nástroju k prozkoumání.

Wacom Bamboo Stylus solo4 black

Tento produkt již není na skladě. Pro více informací o dostupnosti nás prosím kontaktujte.

473 KčNaše cena s DPH:

391 KčCena bez DPH:

Včetně 4 Kč Eko daň

Rodinná firma s osobním přístupem
Rozumíme tomu, co děláme
Kamenná prodejna
 23 let zkušeností v oboru
Montujeme volně stojící i vestavné spotřebiče
3P - Poradíme, přivezeme, připojíme