Xiaomi Mi ANC & Type-C In-Ear Earphones Black

SWS472835

Více informací

Pro náročné posluchače: Mi ANC & Type-C In-Ear earphones
Elegantní špuntová sluchátka, která v ergonomickém tvaru ukrývají celou řadu technologií pro příkladný a přesný zvuk. Vynikají širokým frekvenčním rozsahem (50 - 2000 Hz) a zaručují tak skvělé podání mnoha různých hudebních stylů. Díky konektoru USB typu C je připojíte bez problémů k nejnovějším mobilním telefonům a dalším kompatibilním zařízením.

Snižují okolní ruch
Sluchátka využívají funkce mikrofonu k odrušení nežádoucího okolního ruchu. Díky tomu není třeba mít hudbu puštěnou tak nahlas ve zvukově bohatším prostředí. Do vaší oblíbené skladby se budete moci zaposlouchat s těmito "špuntíky" i tehdy, když právě cestujete.

Přesný zvuk
Zaposlouchejte se do dokonale přesného zvuku, který před vámi nebude skrývat žádné tóny. Sluchátka ho produkují díky patentovaným driverům, které dokážou věrně zprostředkovat i basové složky.

Dálkový ovladač na šňůře
Jak už je u sluchátek z vyšších cenových řad obvyklé, nechybí ani u tohoto výrobku pečlivě zpracovaný dálkový ovladač na kabelu. Umožňuje volit celou řadu parametrů a funkcí, mimo jiné dovolí také vypínat či zapínat režim redukce šumu.

Nekompromisní komfort
Výrobce Xiaomi se při návrhu těchto sluchátek řídil ergonomií lidského ucha. Inženýři při vývoji tohoto produktu vycházeli z předloh anatomických parametrů stovek naskenovaných předloh. Díky tomu si můžete i vy plně užít poslech plný bohatých tónů bez toho, že by vás sluchátka jakkoliv tlačila do uší.

Klíčové vlastnosti
Mi ANC & Type-C In-Ear earphones patří mezi moderní elegantní špuntová sluchátka s konektorem typu USB typu C. Pro přehrávání nabízejí frekvenční rozsah 50 - 2000 Hz. Protože disponují aktivním potlačením šumu, umožní vám vychutnat si hudbu také v dopravním prostředku. Jejich robustní kovová konstrukce zaručuje dlouhodobou výdrž. Další vlastnosti: citlivost 113 dB, výkon 5 mW, impedance 32 ohmů.

Technické parametry
Délka kabelu [m]: 1,25
Konektor: USB Type-C

Základní parametry
Noise cancelling: Ano
Ovládání hlasitosti: Na kabelu
Hmotnost [g]: 20

Připojení
Konektor: USB Type-C
Délka kabelu [m]: 1,25
Počet konektorů: 1

Reproduktor
Frekvenční rozsah min. [Hz]: 20
Frekvenční rozsah max. [kHz]: 40
Impedance [Ohm]: 32
Citlivost [dB - SPL]: 113

Mikrofon
Integrovaný
Xiaomi Mi ANC & Type-C In-Ear Earphones Black

20 ks

1 326 KčNaše cena s DPH:

1 096 KčCena bez DPH:

Včetně 4 Kč Eko daň

Rodinná firma s osobním přístupem
Rozumíme tomu, co děláme
Kamenná prodejna
 23 let zkušeností v oboru
Montujeme volně stojící i vestavné spotřebiče
3P - Poradíme, přivezeme, připojíme