Modecom MC-830 PATRIOT headset, herní sluchátka s mikrofonem, černo-červená

SWSMM0526

Více informací

Modecom MC-830 PATRIOT headset, herní sluchátka s mikrofonem, černo-červená

MODECOM MC-830 PATRIOT je náš nejnovější model kvalitních drátových uzavřených sluchátek, speciálně navržených pro nejnáročnější hráče počítačových her. Konstrukce MC-830 PATRIOT je podobná vybavení, které používají piloti bojových letadel. Tento vysoce kvalitní produkt by měl být součástí hráčského setu každého milovníka akčních počítačových her.

Vysoce kvalitní stereo zvuk
Hlavním rysem konstrukce MODECOM MC-830 PATRIOT jsou: vysoce kvalitní membrány, které dokonale odrážejí zvuky, speciálně při hraní akčních her. Kromě toho mají sluchátka uzavřenou konstrukci, která poskytuje vynikající bariéru před vnějším hlukem. Tyto vlastnosti výrazně zvyšují efektivitu hry, protože například umožňují uživateli rychle zjistit, kde se nachází nepřítel nebo označit, jaký typ zbraně použít. MODECOM MC-830 PATRIOT je také produktem, který umožňuje komunikaci s jinými hráči, kteří jsou online. Velmi citlivý mikrofon umístěný na sluchátku, umožňuje rychlou komunikaci s ostatními uživateli. Mikrofon můžete kdykoliv vypnout pomocí ovladače umístěného na kabelu.

Uživatelsky přístupný produkt
Každý pokročilý hráč, který tráví mnoho hodin za monitorem, ví, jak důležité je pohodlné a praktické vybavení. Sluchátka MC-830 PATRIOT jsou produktem, který byl navržen tak, aby uživatelům poskytl maximální komfort. Během plánovacího procesu sluchátek MC-830 PATRIOT jsme věnovali speciální pozornost těm prvkům, které přilnou k tělu hráče během používání. Těmi prvky jsou: čelenka a polštáře sluchátek. Kromě toho jsou MC-830 PATRIOT vybavené 2,2 metrů dlouhým pleteným kabelem.

Jedinečný design a nejvyšší kvalita
Jedinečná konstrukce s atraktivním designem sluchátek MC-830 PATRIOT umožňuje uživateli cítit se jako pilot bojového letadla nebo voják vyslán na vojenskou misi. Estetická hodnota je také vylepšená použitými kvalitními materiály, pevnou konstrukcí a dvěma pozlacenými 3,5 mm mini jack.

Specifikace:
• Frekvenční odezva: 20 - 20000 Hz
• Impedance: 32 Ohm při 1khz
• Maximální příkon: 30 mW
• Citlivost: 112dB +/- 3 dB při 1 khz
• Vstup: 3,5 mm mini pozlacený konektor
• Délka kabelu: přibližně 2,2m
Modecom MC-830 PATRIOT headset, herní sluchátka s mikrofonem, černo-červená

2 ks

Upozornění: poslední kus skladem!

798 KčNaše cena s DPH:

660 KčCena bez DPH:

Včetně 4 Kč Eko daň

Rodinná firma s osobním přístupem
Rozumíme tomu, co děláme
Kamenná prodejna
 23 let zkušeností v oboru
Montujeme volně stojící i vestavné spotřebiče
3P - Poradíme, přivezeme, připojíme