Modecom MC-823 RANGER headset, herní sluchátka s mikrofonem, černo-červená

SWSMM0523

Více informací

Modecom MC-823 RANGER headset, herní sluchátka s mikrofonem, černo-červená

MODECOM MC-823 RANGER je náš nejnovější model vysoce kvalitních, pevných, uzavřených sluchátek, která jsou určena především pro nejnáročnější hráče počítačových her. Konstrukce MC-823 RANGER je podobná jako používají piloti bojových letadel. Tento vysoce kvalitní produkt by měl být součástí herní soupravy každého milovníka akčních počítačových her.

Vysoce kvalitní stereo zvuk
Hlavním rysem konstrukce MC-823 RANGER jsou vysoce kvalitní membrány, které dokonale odrážejí zvuky a to zejména z akčních her. Kromě toho, uzavřená konstrukce sluchátek poskytuje vynikající bariéru vůči vnějšímu hluku. Tyto vlastnosti výrazně zvyšují efektivitu ve hře, protože např.. umožňují uživateli rychle zjistit, kde je nepřítel, nebo označit, jaký typ zbraně používá. MC-823 RANGER jsou také produktem, který umožňuje komunikaci s ostatními hráči on-line her. Na čelence je umístěn velmi citlivý mikrofon, který umožňuje rychlou komunikaci s ostatními uživateli. Vždy se můžete vypnout mikrofon pomocí ovládání, které je umístěno na kabelu.

Uživatelsky přívětívý produkt
Každý pokročilý hráč, který tráví dlouhé hodiny za svým monitorem ví, jak důležité je příjemné a pohodlné vybavení. Sluchátka MC-823 RANGER jsou produkt, který byl navržen tak, aby uživatelům zajistil maximální komfort. Při navrhování MC-823 RANGER společnost věnovala zvláštní pozornost těm prvkům, které při používání přiléhají k tělu hráče, zejména měkké polštáře sluchátek. Navíc byly MC-823 RANGER vybavené 2,2 m dlouhým pleteným kabelem.

Unikátni design a top kvalita
Unikátní konstrukce s atraktivním designem MC-823 RANGER umožní uživateli cítit se jako pilot stíhačky nebo voják na vojenské misi. Estetickou hodnotu zlepšily také dva pozlacené 3,5 mm mini jacky a konstrukce vyrobena z vysoce kvalitních materiálů.

Vlastnosti Produktu:
Vysoká kvalita zvuku
Ovládání hlasitosti na kabelu
Boom Mic
Atraktivní balení
Speciální, pletené drátěné
2X pozlacený 3,5 mm jack

Specifikace:
• Frekvenční rozsah: 20 - 20000 Hz
• Impedance: 32 Ohm at 1khz
• Maximální příkon : 30 mW
• Citlivost: 112dB +/- 3 dB at 1 khz
• Vstup: 3,5 mm mini pozlacený konektor
• Délka kabelu: cca. 2,2m
Modecom MC-823 RANGER headset, herní sluchátka s mikrofonem, černo-červená

Tento produkt již není na skladě. Pro více informací o dostupnosti nás prosím kontaktujte.

299 KčNaše cena s DPH:

247 KčCena bez DPH:

Včetně 4 Kč Eko daň

Rodinná firma s osobním přístupem
Rozumíme tomu, co děláme
Kamenná prodejna
 23 let zkušeností v oboru
Montujeme volně stojící i vestavné spotřebiče
3P - Poradíme, přivezeme, připojíme