Síťové prvky

Digitus Fiber Optic Sliding Splice Box, 1U, Equipped 24x SC duplex, incl. M 25 Screw, Splice Cassette Color Pigtails OS2, Adapte

344246

Fiber Optic Sliding Splice Box, 1U, Equipped 24x SC duplex, incl. M 25 Screw, Splice Cassette Color Pigtails OS2, Adapter

Více informací

Fiber Optic Sliding Splice Box, 1U, Equipped 24x SC duplex, incl. M 25 Screw, Splice Cassette Color Pigtails OS2, Adapter
Výprodej! Zobrazit větší

Obvyklá dostupnost 14 dní

7 110 KčNaše cena s DPH:

5 876 KčCena bez DPH:

-343 Kč 7 453 KčPůvodní cena:

Parametry

Návod Jiný

30 Ostatní produkty ve stejné kategorii

Rodinná firma s osobním přístupem
Rozumíme tomu, co děláme
Kamenná prodejna
 23 let zkušeností v oboru
Montujeme volně stojící i vestavné spotřebiče
3P - Poradíme, přivezeme, připojíme