JBL Charge 3 - blue

SWS735952

Více informací

Popis produktu
Zjednodušte si život a poridte si elegantní a vysoce výkonný reproduktor, který vám prehraje hudbu v perfektní kvalite a navíc vám vytrhne trn z paty, když vám dojde baterie ve vašem mobilním telefonu ci tabletu. Model Charge 3 znacky JBL slouží totiž nejen jako reproduktor, ale také jako powerbanka. Záleží jen na vás, co si od nej zrovna vyžádáte. Jeho kvalitní zpracování vám nabídne hlasitý prenos hudby s hlubokými basami, který si mužete užít úplne kdekoli – klidne i pod vodou! Zarízení je totiž vodeodolné a jeho povrch vysoce odolný. K reproduktoru se snadno bezdrátove pripojíte pomocí rozhraní Bluetooth a díky kvalitní baterii si jeho možností užijete až 20 hodin.

Snadné pripojení na každém kroku
Pripojte se k reproduktoru snadno a okamžite díky spolehlivému a stabilnímu Bluetooth rozhraní, jímž je zarízení vybaveno. Stací mít po ruce chytrý telefon ci tablet a pak už si jen zvolit, na jakou muziku máte zrovna chut.

JBL Charge 3 není pouhým reproduktorem, ale využít jej mužete i jako powerbanku, tedy externí zdroj energie. Vybil se vám mobilní telefon ci tablet? Žádný problém! Jednoduše jej spojte s reproduktorem a dodejte svému zarízení opet štávu.

Zvuk, na který nezapomenete
Nezbytnou soucástí každého kvalitního reproduktoru je fantastický zvukový výkon, který vám Charge 3 rozhodne nabízí. Tešte se na hluboké basy, které vás budou provázet všude. Díky zabudovanému mikrofonu se mužete tešit také na krištálove cistý zvuk bez ozveny, který využijete pri vyrizování telefonních hovoru.

Perfektní spolecník i do vody
Reproduktor Charge 3 je opravdu neznicitelný, což dokazuje i jeho vlastnost vysoké vodeodolnosti. Nevadí mu déšt, postríkání vodou a dokonce ani ponorení. Dokážete si predstavit lepšího spolecníka na letní dovolenou?

Neúnavná výdrž baterie
Presvedcte se o tom, co všechno reproduktor JBL zvládne. Díky vysokokapacitní baterii s 6 000 mAh si jeho možností budete moci užívat po dlouhých 20 hodin.

Minimalistický design v nekolika barvách
Príjemný na pohled i na dotek – takový je Charge 3, který se vyrábí hned v nekolika barevných variantách. Samozrejmostí je kvalitní zpracování, které reproduktoru zarucuje dlouhou životnost. Pevné a odolné materiály jsou ideální volbou do každodenního života.
JBL Charge 3 - blue

Tento produkt již není na skladě. Pro více informací o dostupnosti nás prosím kontaktujte.

3 564 KčNaše cena s DPH:

2 946 KčCena bez DPH:

Včetně 8 Kč Eko daň

Rodinná firma s osobním přístupem
Rozumíme tomu, co děláme
Kamenná prodejna
 23 let zkušeností v oboru
Montujeme volně stojící i vestavné spotřebiče
3P - Poradíme, přivezeme, připojíme