JBL Xtreme 2 - green

SWS735920

Více informací

JBL Xtreme 2

Prenosný stereo reproduktor JBL Xtreme 2
Zažijte nekonecné možnosti s malým reproduktorem prenosným JBL Xtreme2, který je vyroben v nekolika nádherných a moderních barvách. Luxusní vodeodolné provedení, schopnost nabíjení vašeho zarízení a spoustu dalších funkcí z nej tvorí dokonalého partáka na cesty.

To nejlepší pro vás
Znásobte ješte více hudební zážitek, pripojte díky funkci JBL Connect+ bezdrátove více než 100 reproduktoru.
Užijte si až 15 hodin prehrávání díky vestavené dobíjecí lithium-iontové baterii s kapacitou 10.000 mAh.
Nabíjejte svuj mobilní telefon ci tablet pres integrovaný USB výstup.
Reproduktor má klasifikaci IPX7 s vodotesným designem a je ozdoben funkcní a robustní tkaninou v exkluzivních barvách.

Vysoká flexibilita
Xtreme je další generace bezkonkurencních reproduktoru s neodolatelným zvukem vysoké úrovne. Komplexní prenosný reproduktor s bezdrátovým pripojením jednoduše vezmete s sebou kamkoliv. Stereofonní zvuk vás naprosto nadchne, at posloucháte sami doma, nebo ve spolecnosti prátel v parku. Mužete jej vzít na dovolenou, k bazénu, na sezení s práteli – je to neodolatelný spolecník pro život s hudbou na každém kroku.

Pohodlná bezdrátová konektivita
Jednoduché pripojení zajistí bezdrátové rozhraní Bluetooth. Mužete jej pripojit k jakémukoliv prenosnému Bluetooth zarízení, jako jsou mobilní telefony a tablety, prijímat konferencní hovory a využít jej jako handsfree. Vestavené potlacení šumu a echa ješte umocní zážitek z handsfree hovoru a hudby.

Klícové vlastnosti
Vychutnejte si nekonecné dobrodružství s prenosným, malým reproduktorem JBL Xtreme 2. Dokonalý zvuk, mocné basy se stereofonním zvukem a poslech hudby si mužete vychutnat až 15 hodin, díky velké kapacite 10000 mAh nabíjecí baterie. Snadno jej pripojíte pomocí Bluetooth až ke 2 zarízením. Odolné a robustní provedení je navíc odolné proti stríkající vode. Reproduktor je vybaven celkem ctyrmi menici - dvema vysokofrekvencními a dvema basovými JBL Bass Radiators. Nabízí také USB nabíjecí výstup pro váš smartphone ci jiné zarízení.
JBL Xtreme 2 - green

2 ks

Upozornění: poslední kus skladem!

6 493 KčNaše cena s DPH:

5 366 KčCena bez DPH:

Včetně 8 Kč Eko daň

Rodinná firma s osobním přístupem
Rozumíme tomu, co děláme
Kamenná prodejna
 23 let zkušeností v oboru
Montujeme volně stojící i vestavné spotřebiče
3P - Poradíme, přivezeme, připojíme