JBL Flip 4 - camouflage

SWS735914

Více informací

Barva: kamufláž

JBL Flip 4 to je funkcemi natrískaný, designový bluetooth reproduktor s kterým každé místo promeníte v tanecní parket. Bavte se s práteli bez omezení a užívejte si života naplno.

Velká baterie - až 12 hodin výdrže díky 3000 mAh baterii
Vodeodolný - odolnost proti vode se stupnem ochrany IPX7 (krátkodobé ponorení až do hloubky 1 metru)

A cím vás JBL Flip4 urcite zaujme? Urcite oceníte moderní design a tvar reproduktoru, který vám padne prímo do ruky. Samozrejmostí je pak jednoduché ovládání, dlouhá výdrž a to až po dobu 12 hodin, technologie Bluetooth s možností spárování až se dvema telefony ci tablety anebo vodeodolnost reproduktoru, která znacne rozširuje možnosti a aktivity, které mužete s reproduktorem podnikat! Reproduktor by se nemel do vody ponorovat.

Reproduktor vypadá stejne dobre, jako hraje. Sofistikovaný vodeodolný design, veselá barva a tvar, který vám padne prímo do ruky to je jen zlomek skvelých vychytávek, kterými je reproduktor vybavený. Samozrejmostí je pak také intuitivní a jednoduché uživatelské ovládání, které vám umožní dostat se ke své hudbe snadno a rychle.

Bezstarostný poslech
Poslouchejte vaší hudbu kdykoliv a kdekoliv bez omezení nejen díky mobilite reproduktoru, technologii bluetooth a dlouhé výdrži baterie, ale hlavne také díky vodeodolné konstrukci reproduktoru. At už chcete porádat vecírek u bazénu nebo jen zacne pršet na vaší garden párty – vy mužete být stále zcela v klidu, protože je reproduktor odolný proti vode se stupnem ochrany IPX7.

Bluetooth
Reproduktor je vybaven technologií Bluetooth díky které nemusíte sebou na cesty brát žádný kabel pro pripojení reproduktoru k dalším zarízením. Stací pouze reproduktor propojit pomoci této technologie a mužete si užívat perfektní dunivý zvuk. U technologie Bluetooth také jiste oceníte možnost párování reproduktoru až se dvema zarízeními.

Prehrávání dlouho a dlouho a dlouho
Reproduktor je vybaven vysokokapacitní baterií s kapacitou 3 000 mAh s výdrží prehrávání až 12 hodin, takže si mužete svou oblíbenou hudbu vychutnávat po opravdu dlouhou dobu.

Klícové vlastnosti
Bezdrátový prenosný reproduktor s technologií bluetooth v4.2, vodeodolný s odolností proti vode IPX7 a také s vysokokapacitní baterií 3 000 mAh, díky které si mužete vaši oblíbenou hudbu vychutnávat po dobu až 12 hodin. Reproduktor dále podporuje funkci hands-free pro snadné telefonování, je vybaven integrovaným hlasovým asistentem Siri a výkonnými basy.

Reproduktor podporuje: A2DP V1.3, AVRCP V1.6, HFP V1.6, HSP V1.2. Snímac 2x 40 mm. Výstupní výkon 2x 8 W. Frekvencní odezva 70 Hz až 20 kHz. Hmotnost 515 g. Rozmery 68 x 175 x 70 mm.

Tento obsah mužete editovat v agende "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na levé strane.

Tento obsah mužete editovat v agende "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé strane.

JBL Flip 4 - camouflage

Tento produkt již není na skladě. Pro více informací o dostupnosti nás prosím kontaktujte.

2 433 KčNaše cena s DPH:

2 011 KčCena bez DPH:

Včetně 8 Kč Eko daň

Rodinná firma s osobním přístupem
Rozumíme tomu, co děláme
Kamenná prodejna
 23 let zkušeností v oboru
Montujeme volně stojící i vestavné spotřebiče
3P - Poradíme, přivezeme, připojíme