Rádio BLAUPUNKT PP11BT, FM PLL/SD/USB/AUX/BT/hodiny/budík, přenosné, bílé

SWS438054

Více informací

Přenosné rádio Blaupunkt PP11BT je skvělým společníkem do domácnosti, pro cestování i na ven. Kromě vyváženého zvuku nabízí několik užitečných funkcí, jako jsou hodiny s budíkem, paměť na uložení až 60 FM stanic, Bluetooth pro bezdrátové přehrávání hudby, slot microSD a konektor AUX. Jeho unikátní, moderní design zdůrazňuje charakter místnosti a dobrý vkus svého majitele.


Všestranný přehrávač

Kromě FM rádia s možnosti uložit do paměti až 60 stanic může být zařízení připojeno k jiným zdrojům zvuku. Vestavěný modul Bluetooth (profil A2DP) umožňuje bezdrátově streamovat oblíbenou hudbu z kompatibilních zařízení. Díky slotu MicroSD můžete poslouchat hudbu uloženou na kartách MicroSD až do maximální kapacity 32 GB a konektor AUX IN s dodaným kabelem vám umožní připojit jakékoli jiné zvukové zařízení. PP11BT podporuje skladby v nejoblíbenějším formátu - MP3. Může také číst soubory v nekomprimovaném formátu WAV.


Funkce alarmu

Díky hodinám s budíkem a funkcemi snooze nikdy nezmeškáte schůzku nebo práci. Zvuk budícího bzučáku se postupně zvyšuje, trvá jednu minutu a automaticky se vypne.


Výjimečný design

Přenosné rádio PP11BT je zařízení určené pro ty uživatele, kteří kromě kvalitního zpracování a funkčnosti také věnují pozornost přítomnosti zařízení. Pokud hledáte jednotku, která přitahuje pozornost, PP11BT je pro vás. Aktuální čas se zobrazuje LED diodami vloženými do mřížky přístroje, informace se tedy zobrazují přímo na mřížce. Toto řešení umožňuje, aby zařízení vypadalo minimalisticky, avšak velmi moderně.Bezdrátová hudba

Vestavěná baterie 2200 mAh (po 3 hodinách nabíjení přes dodaný USB kabel) umožňuje 6-7 hodin poslechu hudby v závislosti na hlasitosti. Tímto způsobem můžete s sebou vzít přístroj kdekoli chcete. Teleskopická anténa se postará o správný příjem rádiového signálu a výkon 7 Watt RMS zajistí příjemný zvuk.


Využijte skvělé kvality zvuku v elegantním šasi a uvidíte, jak praktické je přenosné rádio PP11BT.

Specifikace
Audiostreaming přes Bluetooth (profil A2DP)
Přehrávač MicroSD (až 32 GB)
Přehrávání MP3 / WMA
FM rádio s předvolbou 60 stanic
AUX IN (jack) (kabel je součástí balení)
Hodiny s budíkem a funkcí odložení
Teleskopická anténa
Výstupní výkon: 7 Watt RMS
Napájení z baterie: dobíjecí baterie (2200mAh)
Nabíjení z mini USB portu (kabel je součástí balení)
Provoz na baterie: 6-7 hodin / Doba nabíjení: 3 hodiny
Rozměry: 164,5 (š) x 102 (v) x 60 (h) Mm
Hmotnost: 0,65 kg
Rádio BLAUPUNKT PP11BT, FM PLL/SD/USB/AUX/BT/hodiny/budík, přenosné, bílé

Tento produkt již není na skladě. Pro více informací o dostupnosti nás prosím kontaktujte.

1 436 KčNaše cena s DPH:

1 187 KčCena bez DPH:

Včetně 8 Kč Eko daň

Rodinná firma s osobním přístupem
Rozumíme tomu, co děláme
Kamenná prodejna
 23 let zkušeností v oboru
Montujeme volně stojící i vestavné spotřebiče
3P - Poradíme, přivezeme, připojíme