Rádiobudík BLAUPUNKT CR16WH, FM PLL, bílý

SWS438034

Více informací

Radiobudík Blaupunkt CR16WH má velký a dobře čitelný 3" displej a originální moderní design, takže se ideálně hodí do každého interiéru.


Přední panel radiobudíku svým designem připomíná tónované zrcadlo a rámeček kolem displeje pouze podtrhuje jedinečný charakter zařízení. Vzhledem k velkým rozměrům číslic displeje, byla aplikována vhodná úprava jasu, pro dosažení optimálního nastavení za aktuálních světelných podmínek a vašich preferencích. Režim "High" je ideální v dobře prosvětlené místnosti a režim "Low" umožní plynule nastavit jas displeje dle vašich požadavků a okolního prostředí, například použití nejnižší intenzity pro optimální komfort v noci, nebo v tmavé místnosti.
CR15WH má vestavěný digitální FM PLL tuner s pamětí na uložení 10 oblíbených rozhlasových stanic.Budík má 2 možnosti buzení, a to rozhlasovou stanicí, nebo akustickým signálem (bzučákem). Kromě toho je možné programovat buzení denně nebo pouze v pracovní dny (pondělí až pátek), nebo pouze o víkendech. Velmi užitečné pro lidi, kteří v týdnu pracují a během víkendu se chtějí vyspat. K dispozici je také funkce snooze, která automaticky vypne rádio po předem zvoleném časovém úseku.V zadní části krytu je umístěn USB port, kterým lze nabíjet jiná přenosná zařízení, kompatibilní s napájením 5V / 1A. Kromě USB portu je zde slot pro volitelnou baterii, používanou k udržení paměti zařízení v době výpadku napájení. Přístroj je dodáván s 5V napájecím adaptérem.


Specifikace:

PLL FM rádio s pamětí na uložení 10 stanic
Hodiny s duálním alarmem a funkcí snooze
Nastavení budíku (denně, ve všední dny, o víkendech)
USB port pro nabíjení telefonu a dalších přenosných zařízení
Velký 3 "LED displej
Nastavitelný jas displeje
Buzení rádiem nebo bzučákem
AC adaptér: DC 5V
Zálohování: CR2032 (není součástí balení)
Rozměry: 245 (š.) x 107 (v.) X 37 (h) mm.
Hmotnost: 0,3 kg
Rádiobudík BLAUPUNKT CR16WH, FM PLL, bílý

Tento produkt již není na skladě. Pro více informací o dostupnosti nás prosím kontaktujte.

1 074 KčNaše cena s DPH:

888 KčCena bez DPH:

Včetně 8 Kč Eko daň

Rodinná firma s osobním přístupem
Rozumíme tomu, co děláme
Kamenná prodejna
 23 let zkušeností v oboru
Montujeme volně stojící i vestavné spotřebiče
3P - Poradíme, přivezeme, připojíme