Rádiomagnetofon BLAUPUNKT BB30BT FM/CD/MP3/USB/Bluetooth

SWS438010

Více informací

Tento Boombox je ideální pro lidi všech věkových kategorií. Bude nenahraditelný ve výukových prostorách a dětských pokojích. Velká funkčnost a jednoduchost provozu umožňují použití těchto přehrávačů k přehrávání audioknih i jako přenosného zdroje zábavy pro mladé i dospělé.


Přenosný rádiový přehrávač BB30BT je nejmodernějším modelem značky Blaupunkt. Poskytuje kvalitní zvuk díky výkonnému zesilovači a ekvalizéru, a nabízí také úžasné funkce, pokud jde o přehrávání hudby z mnoha různých zdrojů.Model BB30BT má vestavěný modul Bluetooth, který umožňuje připojení ke všem druhům přenosných zařízení, které jsou kompatibilní s nejmodernější technologií, a přehrávání hudby, kterou si vy a vaši přátelé vybírají při společenských setkáních. Skladby uložené v paměti takových zařízení a hudba ze streamovacích služeb nebo internetového rádia bude znít mnohem lépe než při poslechu s použitím sluchátek dodávaných z výroby k telefonu či tabletu.


Jednotka CD umožňuje uživatelům poslouchat klasické zvukové disky CD a jejich oblíbené soubory MP3 nahrané na disku CD-R. Všichni máme tradiční CD, ke kterým se rádi vrátíme, nebo audioknihy s vašimi oblíbenými díly školní literatury.Zařízení BB30BT je vybaveno také portem USB / SD pro připojení paměťových nosičů se soubory MP3 o kapacitě až 32 GB. K dispozici je i port AUX, díky němuž je možné připojit další zařízení s analogovým zvukovým výstupem. Lidé, kteří mají rádi aktuální informace z vysílání v rozhlase, nebo ti, kteří mají rádi druh hudby navržený zvolenou rozhlasovou stanicí, jistě ocení vestavěné FM rádio s možností naprogramovat až 40 oblíbených stanic.Pomocí ekvalizéru s předdefinovanými nastaveními POP, ROCK, JAZZ a CLASSIC je možné nastavit zvukový profil na typ přehrávané hudby.


Přehrávač má vestavěný zesilovač s výkonem až 2 x 6 Watt RMS a může být napájen ze sítě pomocí dodávaného kabelu, nebo pomocí 6 volitelných baterií (nejsou součástí dodávky) R14. Kabel může být uložen v přihrádce pro baterie, pokud je zařízení napájeno bateriemi. Vestavěná teleskopická anténa je zodpovědná za dobrý příjem rozhlasových stanic a LCD displej dokáže zobrazit rádiovou frekvenci, dobu přehrávání dané skladby na disku CD a hodiny. Díky výstupu na sluchátka mohou uživatelé využívat diskrétní přehrávání, aniž by narušili klid a pohodu jiných nájemců, a časovač vypne přístroj po uplynutí zvoleného času. Programovatelný budík doplňuje funkce tohoto praktického rozhlasového přehrávače.


Specifikace:
Přehrávač CD s horním zavíráním s přehráváním MP3
AM / FM rádio s předvolbou 40 stanic
Bluetooth pro bezdrátové přenosy zvuku ze smartphonu/tabletu nebo PC
Port USB / SD
Výkon: 2 x 6 Watt RMS
Teleskopická FM anténa
Hodiny s budíkem
LCD displej
3,5 mm konektor line-in - vstup
3,5 mm konektor pro sluchátka
Baterie: 10 × 1,5V LR14 (baterie nejsou součástí dodávky)
Napájení: AC 230V ~ 50Hz
Rozměry: 390 (š) x 138 (v) x 228 (h) mm
Hmotnost: 1,96 kg

Rádiomagnetofon BLAUPUNKT BB30BT FM/CD/MP3/USB/Bluetooth

Tento produkt již není na skladě. Pro více informací o dostupnosti nás prosím kontaktujte.

2 852 KčNaše cena s DPH:

2 357 KčCena bez DPH:

Včetně 8 Kč Eko daň

Rodinná firma s osobním přístupem
Rozumíme tomu, co děláme
Kamenná prodejna
 23 let zkušeností v oboru
Montujeme volně stojící i vestavné spotřebiče
3P - Poradíme, přivezeme, připojíme