Kabely, adaptéry a konektory

Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to ST Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 5m

334864

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 5m

Více informací

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 5m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 5m l  Duplex cable l  LSOH l  Connector with ceramic ferrule l  Cable diameter 3 mm l  Single packed with test-report l  Connector 1: LC l  Connector 2: ST l  Cable type: I-VH 2G62,5/125µ l  Fiber class: OM1 l  Mode: Multimode l  Color cable: orange l  Boot: two-color l  Fiber diameter: 62,5/125µ l  Length: 5 m l  Packaging: DIGITUS Polybag l  Assortment: Fiber Optic Patch Cables
Výprodej! Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to ST Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 5m

Obvyklá dostupnost 14 dní

282 KčNaše cena s DPH:

233 KčCena bez DPH:

-4 Kč 286 KčPůvodní cena:

Parametry

Návod Jiný

30 Ostatní produkty ve stejné kategorii

Rodinná firma s osobním přístupem
Rozumíme tomu, co děláme
Kamenná prodejna
 23 let zkušeností v oboru
Montujeme volně stojící i vestavné spotřebiče
3P - Poradíme, přivezeme, připojíme