Kabely, adaptéry a konektory

Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 20m

344334

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 20m

Více informací

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 20m Duplex cable l LSOH l Connector with ceramic ferrule l Cable diameter 3 mm l Single packed with test-report l Connector 1: LC l Connector 2: SC l Cable type: I-VH 2G50/125µ l Fiber class: OM2 l Mode: Multimode l Color cable: orange l Boot: two-color l Fiber diameter: 50/125µ l Length: 20 m l Packaging: DIGITUS Polybag l Assortment: Fiber Optic Patch Cables
Výprodej! Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to SC Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 20m

Obvyklá dostupnost 14 dní

614 KčNaše cena s DPH:

507 KčCena bez DPH:

-8 Kč 622 KčPůvodní cena:

Parametry

Návod Jiný

30 Ostatní produkty ve stejné kategorii

Rodinná firma s osobním přístupem
Rozumíme tomu, co děláme
Kamenná prodejna
 23 let zkušeností v oboru
Montujeme volně stojící i vestavné spotřebiče
3P - Poradíme, přivezeme, připojíme