Kabely, adaptéry a konektory

Digitus Fiber Optic Patch Cord, SC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 15m

344609

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 15m

Více informací

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 15m Best performance and link quality for your network. l Duplex cable l LSOH l Connector with ceramic ferrule l Cable diameter 3 mm l Single packed with test-report l Connector 1: SC l Connector 2: SC l Cable type: I-VH 2E9/125µ l Fiber class: OS2 l Mode: Singlemode l Color cable: yellow l Boot: single-color l Fiber diameter: 9/125µ l Length: 15 m l Packaging: DIGITUS Polybag l Assortment: Fiber Optic Patch Cables
Výprodej! Digitus Fiber Optic Patch Cord, SC to SC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 15m

Obvyklá dostupnost 14 dní

328 KčNaše cena s DPH:

271 KčCena bez DPH:

-6 Kč 334 KčPůvodní cena:

Včetně 0 Kč Eko daň
(Není ovlivněna slevou)

Parametry

Návod Jiný

30 Ostatní produkty ve stejné kategorii

Rodinná firma s osobním přístupem
Rozumíme tomu, co děláme
Kamenná prodejna
 23 let zkušeností v oboru
Montujeme volně stojící i vestavné spotřebiče
3P - Poradíme, přivezeme, připojíme