Micro systém BLAUPUNKT MS70BT FM/CD/MP3/USB/Bluetooth

SWS438148

Více informací

Jasný zvuk s nádhernými basovými tóny a jednoduchým, oku-lahodícím designem jsou přední funkce nového mikro-stereofonního systému MS70BT firmy Blaupunkt. I Vy také oceníte jeho vysoce kvalitní zpracování, extrémně širokou škálu dostupných funkcí a intutivní rozhraní.
Model MS70BT je vybaven jednotkou pro disky CD, CD-R a CD-RW. Kromě tradičního formátu zvuku přehrávač také čte soubory MP3 uložené na jednorázových nebo přepisovatelných discích.


Vestavěný modul Bluetooth umožňuje bezdrátově přehrávat oblíbenou hudbu z přenosných zařízení, jako jsou smartphony a tablety. K dispozici je také FM rádio tuner s PLL digitální syntézou a pamětí, na kterém můžete uložit 40 vašich oblíbených rozhlasových stanic, takže nebudete ztrácet čas hledáním.


Přední strana modelu MS70BT je vyrobena z hliníku a obsahuje USB konektor, ke kterému lze připojit USB flash disk s uloženými hudebními soubory ve formátu MP3. Zařízení podporuje přenosné disky o maximální kapacitě 32 GB. Pomocí portu USB můžete také nabíjet baterie mobilních zařízení. Vedle portu USB se nachází vstup AUX, pomocí kterého lze připojit všechna zařízení vybavená výstupním zvukovým signálem.

LED displej zobrazuje pořadí přehrávání skladby, aktuálně přehrávanou rozhlasovou stanici a při vypnutí přístroje hodiny s aktuálním časem. Těsně pod displejem se nacházejí všechna funkční tlačítka a vpravo od displeje se nachází pohodlný, ergonomický ovladač hlasitosti.


Zařízení je dodáváno s dálkovým ovládáním, které umožňuje intuitivně používat všechny dostupné funkce mikro-stereo systému.
Model MS70BT vděčí za svůj mimořádný zvuk efektivnímu zesilovači, který generuje maximální výkon 360 W. Jeho celkový jmenovitý výkon činí 120 W RMS.


Pro dosažení nejlepšího možného zvukového ztvárnění je mikro-stereo systém vybaven odpovídajícími rozměry sloupcových reproduktorů, vysoce kvalitními měniči - výškovým reproduktorem s textilní membránou a středobaspvým reproduktorem s papírovou membránou. Jejich klasické černé tělo je možné na přední straně chránit rámečky s černou tkaninou.
Mikro stereofonní systém MS70BT je dokonalým řešením pro ty, kteří oceňují vynikající zvuk a širokou škálu funkcí, moderní technologie, špičkové zpracování a klasický design.

Specifikace:
CD přehrávač s přehráváním MP3
Podpora CD / -R / -RW / MP3 / USB
Bluetooth pro bezdrátové přenosy zvuku ze smartphonu nebo PC
FM PLL tuner s pamětí na 40 stanic
Max. výstupní výkon: 360 W (2 x 180 W)
Výkon: 120 W RMS (2 x 60 W)
Ovládání basů / výšky
Hlasitost
LED displej
Hodiny s budíkem
Vstup AUX
Dálkové ovládání
Napájení: AC 110-240 V ~ 50/60 Hz
Rozměry hlavních jednotek: 245 (w) x 135 (h) x 266 (d) mm
Rozměry reproduktorů: 145 (w) x 243 (h) x 230 (d) mm
Hmotnost: 7,2 kg
Micro systém BLAUPUNKT MS70BT FM/CD/MP3/USB/Bluetooth

2 ks

Upozornění: poslední kus skladem!

5 349 KčNaše cena s DPH:

4 421 KčCena bez DPH:

Včetně 8 Kč Eko daň

Rodinná firma s osobním přístupem
Rozumíme tomu, co děláme
Kamenná prodejna
 23 let zkušeností v oboru
Montujeme volně stojící i vestavné spotřebiče
3P - Poradíme, přivezeme, připojíme