SONY PS-HX500 Gramofon s funkcí převodu do formátu zvuku s vysokým rozlišením

SWS419397

Více informací

Originální gramofon s vestavěným zesilovačem schopným nativního převodu do formátu DSD 5,6 MHz z analogových nahrávek – jednoduše pomocí připojení k počítači. Vnitřní zesilovač vám umožní vychutnat si analogový signál prostřednictvím vysoce kvalitního audiosystému.


Jednoduše ho připojte k počítači přes port USB pro nativní převod gramodesek do formátu DSD 5,6 MHz. Zvukové soubory, včetně jemných nuancí starých mistrovských děl, si budete moci vychutnat doma, venku nebo v automobilu. Interní zesilovač vám umožní vychutnat si analogový signál prostřednictvím vysoce kvalitního audiosystému.
•Digitální výstup do formátu DSD 5,6 MHz s vysokým rozlišením přes výstup USB
•Počítačová aplikace pro snadný záznam a úpravy
•Vybaveno vysoce kvalitní audiotechnologií

Zvuk s vysokým rozlišením

Společnost Sony sjednotila řadu technologií, zdrojem počínaje a reproduktorem konče, aby vytvořila dokonalý hudební zážitek. Digitální zesilovač a specializované tweetery dostanou z audiosouborů s vysokým rozlišením každý jemný zvukový výraz. Každý tón zazní tak, jak to autor hudby zamýšlel.

USB gramofon se záznamem ve vysokém rozlišení

Vdechněte nový život analogovým mistrovským dílům pomocí formátu DSD. Jednoduše připojte gramofon PS-HX500 k počítači přes port USB, spusťte nahrávku a zachyťte každičký detail zvuku gramodesky pomocí nativního převodu do formátu DSD 5,6 MHz. Nyní můžete uložit svou drahocennou sbírku desek na hudební server nebo si ji vzít s sebou na procházku v přehrávači Walkman®. V kombinaci se systémem vysoce kvalitních komponent vám tento gramofon umožní vychutnat si autentický zvuk vinylů. Dovolte zařízení PS-HX500 přeměnit gramodesky na hodnotný zdroj zvuku s vysokým rozlišením.

Vestavěný digitální výstup USB

Jednoduše propojte gramofon s počítačem a kopírujte své oblíbené skladby z vinylových desek do hudebních souborů.

Nesmrtelný vinyl se zvukem ve vysokém rozlišení

Zařízení PS-HX500 je vybaveno vysoce kvalitním převodníkem A/D. Stačí ho připojit k počítači pomocí kabelu USB a gramodesku převést na zvukovou stopu s vysokým rozlišením (v nejvyšší možné kvalitě až DSD 5,6 MHz nebo 192 kHz/24bit PCM). To je skvělý způsob, jak zálohovat svou drahocennou sbírku desek nebo jak si své nahrávky vzít s sebou ven v přehrávači Walkman®. Vychutnejte si měkký, přirozený, hřejivý zvuk analogových mistrovských děl v kvalitě, kterou si zaslouží, bez ohledu na to, kde se právě nacházíte.

Přehrávání desek LP/EP

Dvourychlostní gramofon přehrává rychlostmi 33–1/3 a 45 ot/min a umožňuje pohodlný poslech LP alb a EP singlů.


SONY PS-HX500 Gramofon s funkcí převodu do formátu zvuku s vysokým rozlišením

3 ks

Upozornění: poslední kus skladem!

12 950 KčNaše cena s DPH:

10 702 KčCena bez DPH:

Rodinná firma s osobním přístupem
Rozumíme tomu, co děláme
Kamenná prodejna
 23 let zkušeností v oboru
Montujeme volně stojící i vestavné spotřebiče
3P - Poradíme, přivezeme, připojíme